BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Kita’ kategorija

IŠSIKRAUSTAU..

2009-02-04

Po beveik keturių metų (kovo 26d būtų 4)  Sauliaus Naujoko dėka iš LostAngels blogo išsikraustau į Margariux.lt
ačiū Sauliui. Nežinau kiek keisis rašymo stilius, dažnumas ir pan. Bet
aš jau seniai nebe žmogus niku LostAngels, kuris buvo sukurtas gal
prieš 5 - 6m. Iš blogas.lt susiradau nemažai pažįstamų, bendraminčių,
gerų draugų. Džiaugiuosi dėl to.

Linkiu sau sėkmės, o Jums - kantrybės. 

Margariux.lt

Rodyk draugams

sunkusis pirmadienis..

2009-02-02
nežinau kodėl.. bet šiandien man sunki diena, nors ir darbo diena ne pilna.. bet visumoj. viską pamirštu, viskas iš rankų krenta.. o svarbiausia galvą skauda.. ėė.. šis dalykas jau buvo dingęs.. nors praeita savaitė buvo labai sunki, daug darbo ir nervų ir pan. tai gal čia galvos skausmas, kaip atsakas ir atsipalaidavimas.. ai žodžiu..

vakar žiūrėjau filmą “Muzika suradusi mus” Vaido rekomenduotą.. jei nebijot apsiverkti, tai tikrai rekomenduoju pažiūrėt ;) žiūrėjom kartu su drauge - latve (ji prie savo kompo, aš prie savo) tai pabaigoj buvo abiejų pasakyta: “wow, amazing, avesome, wonderful” bent mūsų tokia nuomonė.. kaip kitų - nežinau..

ką tik grįžau iš darbo.. lekiu į kitą darbą.. ech. o kitą savaitę dar mokslai prasideda.. bus tragedija.. du darbai.. mokslai.. žodžiu..

šiemet atostogausiu rugsėjį.. nusprendžiau taip, nes vasarą paranku dirbti.. dabar mąstau kur važiuoti.. eurotrip organizuotis ar geriau vėl į USA lėkti.. o gal į Meksiką ar Kanadą šiemet.. žiūrėsim.. o gal prispaus krizė taip baisiai, kad sėdėsiu namie..

Rodyk draugams

po BSLS..

2009-02-01
galiu pasakyti tik vieną - neišnaudotos galimybės. sakykim aš tikrai norėjau kažkokios programėlės, minimalios, bet norėjosi, ne tik pasisėdėjimo ir pasiplepėjimo, ir.. išgėrimo, ir minimalaus prisistatymo..

šiaip jei būčiau važiavus iš Vilniaus dėl tiek, tai pasakyčiau - bereikalo. Bet tai tik mano nuomonė.. Visa kita buvo neblogai :) pamačiau vasarą matytus žmones, pabendravau, susipažinau su kažkiek naujų žmonių..

nusivyliau kai kurių kultūra.. ir kodėl gi? ane. klausimas kyla.. visų pirma reiktų paklausti: “kaip aptarnavo padavėjos?” mums tai problemų nebuvo, greitai, nesusimaišant.. už gerą aptarnavimą paliekama arbatpinigių.. kažkaip turbūt tik pakeliavę po užsienį ir patys žmonės padirbę tokioje srityje, kur tik ir gyvenama iš arbatos, pradedi palikti ir aptarnaujančiam personalui.. o mūsų staliuko žmonės, dar likę sėdėti pareiškė atėjusiems muzikantams: “jūs dar pagrokite, va mes jums pinigų sumetėme 11lt”.. spėkit kiek arbatos buvo likę nuo mūsų staliuko? tie patys 11lt.. bet kas svarbiausia.. ai.. nesvarbu.. ir kaip tik šiandien su Vaidu kalbėjome, kad Lietuviams kultūros atžvilgiu iki daug ko dar toli..

nuotraukų galite rasti čia

p.s. Aiste, sorry, bet gaila man savo laiko.. tikiuosi supranti ką turiu omeny.

o gal aš pasidariau per sena tokiems reikalams.. ir moku tik bumbėt.. nebežinau jau..

Rodyk draugams

pabaiga..

2009-01-30

semestro pabaiga :)

egzaminai išlaikyti.. pasiekiau savo tikslą - pabaigti nors vieną semestrą su vidurkiu - 10 (dance) bet greičiausiai nieko gero iš to.. ar stipendijos bus mokamos dar nežinia.. už sausio mėnesį pasakė, kad aš tikrai gausiu.. bet dar negavau.. tai gal vėliau kada pervedinės, bet kol kas nepervesta.

egzaminai išlaikyti.. bet iš darbo vadovės parašas negautas.. jau bijau.. nes praktiškai nieko nepadarius.. ech. ir ką daryt.

ryt blogerių susitikimas Kaune :) iki pasimatymo rytoj ;)

Rodyk draugams

pervargimas..

2009-01-30
džiaugiesi, kad gavai papildomo darbo, žinoma bus papildomi pinigai.. bet po kelių savaičių ar čia mėnesių “arimo” iš ryto nebepajėgi atsikelti iš lovos.. o gal atsikelti tai dar atsikelti.. bet atsisėdi prie kompo.. ir prisiversti eiti renktis, ruoštis ir pan be proto sunku.. pradedi galvoti, kaip čia išsisukti iš to ar ano.. ech.. pervargau biškiuką.

Rodyk draugams

pasiruošus pulti..

2009-01-28
žaidžiau su fotoaparatu.. viena bėda.. aš su akiniais, teks lęšius pirkti, norint geras nuotraukas daryti.. blemba :( nes akiniai dvigubina viską, nors ir nusistatau dioptrijas.

žodžiu nesvarbu. pagavau šiandien saviškę :) pasiruošusią pulti :))

Rodyk draugams

paerzinsiu..

2009-01-27
atvažiavo kažkada mano minėta dovana sau :) čia ir gimtadienio, ir Kalėdų ir Naujų metų proga :) tai va. :) kas tai per daiktas?

tikrasis :) ir priedas

dabar belieka išmokt naudotis :)

Rodyk draugams

kairė ar dešinė?

2009-01-27
antrą kartą klausiu, už tos ir tos parduotuvės ties tuo šviesaforu suki į dešinę? taip taip į dešinę, pravažiuoji tokį pastatą ir pamatysi mane..

suku į dešinę.. kažkoks pastatas yra, bet ne tas kur sakė, lyg ir.. skambinu.. kur tu esi? nematau.. stoviu prie 21 namo.. susižinau kokia čia gatvė.. o man atsako: “tai aš turėjau omeny, kad ties tuo šviesaforu suki į kairę”..

:D numini porą km bereikalo.. užsirašyt sakyčiau gal reikia kur kairė kur dešinė :) ech.

Rodyk draugams

šiaip.. gyvenimas.

2009-01-24
nesuprantu, žmonės nori išsileisti pinigus kol jų dar turi? ar kaip suprast? darbo man padaugėjo. ir žmonės nebijo mokėti 25LT už pusvalandį.. aš tai džiaugiuosi, man tai gerai.. nors iš kitos pusės mano sritis pakankamai gera.

antras penktadienis ieškojom ką nors nusipirkti, rūbų ar šiaip ką nors gero akropolyje, deja. taip ir nesupratom, ar nieko gero nėra nes išpirkta, ar tiesiog nieko gero nėra, normalaus. o žmonių masė, parduotuvėse, kavinėse ir pan.

suprantu, viskas pasijaus kitą rudenį, dabar dar žmonės kažkiek pasitaupę.. nors su kuo pakalbu, kas pasiėmę paskotas, tai palūkanos išaugo apie 300 - 400Lt, už šildymą, vieno kambario butuke, bus mokama 200Lt daugiau nei prieš tai.. bet jūs man pasakykit, kad tuose butuose taip kaitinti? kad sėdi, ir prakaituoji, o ką kalbėt, jei ką darai. todėl ir vaikšto su šortais ir trumpom rankovėm žmonės. jo jo. reikia energiją išlaikyti.

man tai keista, kodėl Lietuvoj visada turi būti kitaip? visas pasaulis žiūri į žmogų, kaip išlaikyti jį pavalgiusį ir pan, o Lietuvoj.. kaip išlaikyti valstybę? Valstybės tarnautojus? bet ne žmogų.. viskas iš jo imama..

ne veltui migracijos skaičius daugėja geometrine progresija. nesvarbu, kad ir kitose šalyse jaučiasi sąstingis, kai kurių sričių, bet ten ne taip stekenamas žmogus kaip čia..

aš tai nesuprantu, kad leisti 2mln Lt išleisti į orą, kai už tuos pinigus pensininkams ir Lietuvos ateičiai (vaikams), galėjo padaryti kažką.. ai..

absurdas.

Rodyk draugams

atsakymas darbo vadovei

2009-01-19

kodėl dar nepradėjau daryti literatūros apžvalgos savo magistriniam darbui (tyrimas jau padarytas, beliko išanalizuoti)? o atsakymas būtų toks: “Noriu padaryti labai gerai, netoli idealumo, o tam laiko dar neturėjau. Paprastai arba copy paste iš kitų magistrinių gali padaryti bet kas :)”

tikiuosi prasisuksiu.. iki birželio dar yra truputėlis laiko.

Rodyk draugams