BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

šiandien pratrūkau..

šiaip tai aš ramus žmogus, nekonfliktiškas.. bet šiandien tai labai jau susinervinau.. dar taip turbūt nebuvau..

atvažiavau į pramogų sostinę - akropolį.. radau vietą kur pasistatyti mašiną, bet netilpau, nes kita mašina stovėjo gerokai apžergus ir tą juostą, bet pamačiau, kad išvažiuoja šalia moteriškė, pasitraukiau atgal, laukiu kada išvažiuos, iš galo atvažiavo kita mašina, bandau važiuoti atgal, tas man pypsina, kad nesitrauks. šiaip ne taip ta mergina išsuko, o aš jau pasiruošiau sukti į jo vietą, ta iš galo staigiai mane aplenkė ir įvažiavo į mano vietą.. išlipau.. pasibaladojau į langą, sakau ką jūs darot aš laukiau, sako tai va vietos yra statyk, sakau kaip aš statysiu jei netelpu.. o moteriškė to vyro (dar lyg du vaikai maži buvo), man pradėjo aiškinti, duok užpakaliu ir įvažiuosi, sakau kaip aš tau duosiu į užpakalį, tai bus kad tilpsiu. ir nuėjo jie savo keliais. o vietų pasistatyti beveik nėra.. aš ir taip vėlavau.. :S

chebra, suprantu, šventės, visi skubam, bet bent kiek turėkim kultūros, nesijauskim barbarais, nes pradedu manyti, kad neveltui žmonės rašo, kad esam Boratai ir nesiskutę, nesiprausę šikniai.. ne veltui visi užsėniečiai skundžiasi, kad nėra vairavimo ir aptarnavimo kultūros.

grįžo draugė iš UK, kuri studijuoja ir dirba “sales assistant”, tai pakraupus Lietuvių nemandagumu ir nepaslaugumu, o ten jei nori gauti atlyginimą, tai tik ir lįsk į subinę, klausinėk.. o pas mus net subinės nesugeba pakelti nuo kėdės..

vis dar galvojau Lietuvoje stoti į doktorantūrą, tęsti pradėtus darbus ir dirbti dėstytoja universitete.. bet kuo toliau, tuo labiau noriu iš čia išvažiuoti..
o čia to nekultūringo žmogaus mašina.. labai norėjau palikti raštelį: “linksmų švenčių”.. padangoje.. deja neturėjau vinies..
Photobucket

Rodyk draugams

komentarai (7) | “šiandien pratrūkau..”

 1.   swecias rašo:

  tai kita kart naudokis tusinuku ir popieriaus lapeliu… ir palik rasteli po valytuvu… =] o siaip tai, ka noret is paprastu zmoniu, jei patys zalieji pareigunai vienus baudzia uz auto parkavimus nevietoj, o patys stato masinas i invalidu vietas prie parduotuviu… ir pamegink tu aniems pasakyt ka nors pan, kad negali jie ten statyt masinu ar ka, tai gali but ir pareigunu izeidinejimu apkaltintas[-a] ar siaip koki straipsni gaut… na bet cia ne apie zaliuosius tema =]

 2.   rs rašo:

  į 4 aukštą. Arba kur maldininkai stovi:)

 3.   Margariux rašo:

  o kur maldininkai stovi? ketvirtas aukštas irgi nebuvo tuščias beje.

 4.   titasas rašo:

  labai gerai, kad bent jau kažką pasakei ;) sveikintina :) nekenčiu tų krutuolių su mašinom.

 5.   Margariux rašo:

  nežinia ar čia gerai ar ne, bet dėdei papasakojau sako: "geriau patylėk tokiais atvejais, dar nušaus"..

 6.   merhaba1 rašo:

  su drauge mokomės vairuoti. tai draugei reikėjo pastatyt mašiną prie Topolio per piką. Instruktorius pasakojo, kad jie laukė vietos, taikėsi, nes dar neįgudus mokinė… o kita iš galo ėmė ir įvarė į tą vietą, tai kad vos sustabdyti spėjo draugė su instruktorium. jop, Margarita, pritariu tau dėl Lt kultūros. esam urviniai žmonės, kurie nugriuvusiam ant ledo nepadės atsistot, kurie džiaugsis, kad kitam nesiseka…

 7.   Margariux rašo:

  jo jo. apie nukritimą ant ledo, čia kai buvo slidu, draugė pasakojo, nukrito aukštielninka prie laiptinės jau beveik savo, ir nebegalėjo atsikelti, susitrenkė stipriai galvą, pabiro mandarinai visi.. tada sakė šiaip taip atsiklaupė, ir pasiskambino draugui, tas atlėkė žemyn ir pakėlė ją, o sakė žmonės ėjo, pasižiūrėjo.. maždaug vos nepaspyrė mandarinų.. ir nuėjo.. :( žiauru.

Rašyk komentarą