BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

po BSLS..

galiu pasakyti tik vieną - neišnaudotos galimybės. sakykim aš tikrai norėjau kažkokios programėlės, minimalios, bet norėjosi, ne tik pasisėdėjimo ir pasiplepėjimo, ir.. išgėrimo, ir minimalaus prisistatymo..

šiaip jei būčiau važiavus iš Vilniaus dėl tiek, tai pasakyčiau - bereikalo. Bet tai tik mano nuomonė.. Visa kita buvo neblogai :) pamačiau vasarą matytus žmones, pabendravau, susipažinau su kažkiek naujų žmonių..

nusivyliau kai kurių kultūra.. ir kodėl gi? ane. klausimas kyla.. visų pirma reiktų paklausti: “kaip aptarnavo padavėjos?” mums tai problemų nebuvo, greitai, nesusimaišant.. už gerą aptarnavimą paliekama arbatpinigių.. kažkaip turbūt tik pakeliavę po užsienį ir patys žmonės padirbę tokioje srityje, kur tik ir gyvenama iš arbatos, pradedi palikti ir aptarnaujančiam personalui.. o mūsų staliuko žmonės, dar likę sėdėti pareiškė atėjusiems muzikantams: “jūs dar pagrokite, va mes jums pinigų sumetėme 11lt”.. spėkit kiek arbatos buvo likę nuo mūsų staliuko? tie patys 11lt.. bet kas svarbiausia.. ai.. nesvarbu.. ir kaip tik šiandien su Vaidu kalbėjome, kad Lietuviams kultūros atžvilgiu iki daug ko dar toli..

nuotraukų galite rasti čia

p.s. Aiste, sorry, bet gaila man savo laiko.. tikiuosi supranti ką turiu omeny.

o gal aš pasidariau per sena tokiems reikalams.. ir moku tik bumbėt.. nebežinau jau..

Rodyk draugams

komentarai (19) | “po BSLS..”

 1.   eziukai rašo:

  kritika yra gerai ;). verčia taisytis. na.. bet kažkaip aš nenusiteikus kritikuoti… dėkui už nuotraukas. tavo "žvėriukas" tikrai neblogas foto daro ;).

 2.   aNDRIUS rašo:

  Klausyk, tu kalbi mano žodžiais! ;)

 3.   Aistė rašo:

  Aha, Margarita, ką turi omey.

 4.   Sveikas rašo:

  Apgailestauhju, kad negalėjau dalyvauti. Dar nesubrendau.
  Hmmm,Aistė suteikė galimybę susitikti, o ten jau visiems po šapelį, po šapelį…

 5.   wenceremos rašo:

  as siaip arbata palieku,bet abejotinas man tai dalykas.uz ka butent ji paliekama?zmogus dirba savo darba,jam uz tai moka darbdavys,i uzsakyto produkto kaina,kuria as moku,ieina kaina uz aptarnavima.o cia dabar as vel turiu moket.jei taip mastyt,tai kai perkies taloneli tarkim,turi dar palikt pora litu arbatpinigiu trulo vairuotojui,kai perki parduotuvej ka nors,tai kasininkei…
  jei mane aptarnauja greitai,maloniai,kokybiskai,arbatpinigius palikt tikrai negaila,bet jei kazkoks zmogus nepalieka-nu tai wtf,tai jo teise ir kultura cia ne prie ko.

 6.   Margariux rašo:

  vadinasi nedirbai tokioje srityje. first of all, atlyginimas dažniausiai būna minimalus, pvz usa, padavėjos atlyginimas - 2$, 3$ už valandą PLIUS arbatpinigiai, kai pagrinde eina kitose vietose užmokestis - 8, 10, 15 ir t.t. dolerių už valandą.

 7.   INferno rašo:

  Faktas tas, kad ne tik dėl arbatpinigiu buvo pasišiūkšlinta. Tikrai ne vienas kabliukas buvo kurių neminėsiu. Žmonės tiesiog susigadina savo įvaizdį ir tiek…
  Dėl sugaišto laiko - na eidamas (tiksliau irgi iš Vilniaus atvažiavau) tikėjausi, kad tai bus tik neįpareigojantis pobūvis…

  Tik drįsiu pastebėti, kad kiekvienas pats renkasi kur jam dalyvauti - o kitą met turbūt bus atsižvelgta į kritiką ir pastebėjimus ir viskas bus geriau :)

 8.   Margariux rašo:

  turbūt reikia pastebėti, kad tiesiog einant į tokį susibūrimą, reikia tikėtis tik paplepėjimo ir pan.. aš matyt tikėjausi kažko daugiau.. aišku aistė sakė čia ne konferencija.. bet palangoj pas andrių irgi nebuvo konferencija, bet programa buvo ir manau viskas bus super ;)

 9.   aNDRIUS rašo:

  Žiū, Margarita, norėjo išvysti Chippandeless vyrukus, o pamate tik lietuvišką vaizdelį - du bardiško amžiaus vyrus su smuiką primenančiais muzikiniais instrumentais. Beje, kitąmet vietoj Aistės TU parodyk savo iniciatyvą ir ką nors paruošk vardan BSLS 2010 m. Nesijaudink, nekritikuoju - PALAIKAU TAVO Kreivas blevyzgas apie trūkstamas grandys susitikimo metu ;P

 10.   Margariux rašo:

  aNDRIAU, aš neorganizuoju jau tokių renginių, nes tiesiog nėra tam laiko ir sakykim motyvacijos, ar kaip čia geriau pavadint.. be to, manau Aistės blogą skaito n kartų daugiau žmonių nei mano, dabar man galvoj sukasi magistrinis.. o kitais metais, gal imsiu ir suorganizuosiu ką nors, jei žinoma vis dar būsiu Lietuvoje.

 11.   Exotic Car Rental Philadelphia rašo:

  O’DONNELL: Yes.

 12.   Exotic Car Rental Philadelphia rašo:

  I was sort of hoping we would go in the dick-joke direction with that one. Something like:

 13.   Luxury Car Rental Philadelphia rašo:

  Id say yes to J-Dukes and maybe Wang, but most likely not Nady.

 14.   Exotic Car Rental Philadelphia rašo:

  Amazingly enough there is a grate social commentary story here Some guys wanted to hold a WSOBP event and a bunch a pussy lawyers said NO, you have to use water! God Damn when did become a bunch of pansies?

 15.   Las Vegas Massage rašo:

  I simply wished to say thanks once again. I do not know the things that I might have worked on without the type of ways discussed by you on this area. It seemed to be a real difficult concern for me personally, but discovering a specialized way you resolved that forced me to weep with contentment. I’m happy for this assistance as well as sincerely hope you are aware of an amazing job that you are getting into training other individuals through the use of your blog post. Most probably you have never come across any of us.

 16.   las vegas rašo:

  Where do you get your ideas for the posts? I have a blog on similar subject but I’m running out of ideas for new posts :o)

 17.   las vegas rašo:

  Amalgamation, rv solar panels virtually no mater what we are generally looking at, implies all the mingling from a lot of stuff in to the a person, in addition to debt is obviously that outstanding in dollars.

 18.   bethany beach rentals rašo:

  Thats a lot for a member of a freshman class to take on, while trying to find their national campaign sea legs.

 19.   Elijah Schlosberg rašo:

  If someone with halff a brain wanted to get our economic show on the road, they would subsidize the inventors with outside review at the the patent attourney level, incarcerate patent attourneys who engage in theft, and lower the 5-15k per patent price for individuals, make ti mandatory that if a firm bought a patent to keep it off the market and did nothing with it for a year, it reverted automatically to the inventor [no market protection by subterfuge]. There is more, but I thingk I just ate your lunch, small man.

Rašyk komentarą