BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

noriu atostogų..

šiaip tai jaučiuosi net nežinau.. pervargus.. bet ne nuo darbo dienų, o nuo tų keturių po du kartus laisvų dienų. atrodo laisvos dienos.. bet.. nuolatinis miego trūkumas, nes buvo einama miegot vidurį nakties, o kėlimasis pakankamai anksti. tiesą pasakius turbūt tik šiandien miegojau ilgiau (iki 12), bet miegot nueita tik apie antrą.. oj. čiaudėjimo priepolis uždėjo.. 9 kartus jau čiaudėjau.. skaičiuojam rekordą :) kažkada buvo 12 :D rekordas pasiektas, bet neaplenktas..

gerai. apie atostogas. planavau šiemet neimti atostogų. buvo krūvis dvigubas, tuoj pereisiu ant viengubo, tai gal ištemsiu ir be atostogų. nusikelčiau tas atostogas dar kitiems metams, tada turėčiau dvigubas atostogas 10 savaičių :) neblogai gal ką? :D) būtų galima ir išvažiuoti kur.. o gal iš vis pakeisti visai gyvenimo vietą? bent planuoju nuo 2010m..

žodžiu tai tik planas.

vakar prisimintos dvi geros dainos :)


ir

Rodyk draugams

komentarai (4) | “noriu atostogų..”

 1.   Infinity rašo:

  http://mp3talpykla.com/enter.php?USER=maxbass portalas muzikos megejams!

 2.   titasas rašo:

  he, 10 savaičių jau neblogai :)) o čiaudėt visai linksma :D tiek kartų dar man nebuvo pavykę :x

 3.   Eglė rašo:

  Aš nenoriu tavęs liūdinti, bet pgl DK 169str.1p. Negalima šitaip. Kasmetinės atostogos suteikiamos tais pačiais metais, Ir per kiekvienus metus būtina pailsėti bent pusę minimalių kasmetinių atostogų t.y. 14d. nepertraukiamai :} O likusią dalį gal ir galima perkelti į kitus metus, net nžn.

 4.   Margariux rašo:

  :) nju tai dvi savaites galima pailsėti :) kitas nusikelti, bent iki 2008m buvo galima persikelti, tabad nežinau. gal kas pasikeitė. juk čia viskas keičiasi :D gal visai neduos atostogų? :D)

Rašyk komentarą