BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

dėstytojai vis dar laiko mus šūdž…

kažkaip atrodė, kad esam jau suaugę žmonės.. juk magistrantai.. bet dėstytojai vis pareiškia: “jūs daug mažiau žinot už buvusius magistrantus.. maždaug esate daug kvailesni..” taip kažkaip vadinti nekorektiška.. kažkaip pagalvojus, tai kaip gali žinoti mes kvailesni ar ne, jei per paskaitas vyko diktanto rašymas. aišku, buvo seminarai ir yra keli “gudruoliai”, kurie biški diskutavo ne į temą.. žodžiu.. šiaip viskas atrodė viskas normaliai.. bet per egzaminą, pasijutom kažkaip kvailai. aišku viskas atsispindės pažymiuose..

laukiu kada pasibaigs metai šitie..

Rodyk draugams

komentarai (2) | “dėstytojai vis dar laiko mus šūdž…”

  1.   Originalas rašo:

    Šiaip tai tikrai progresuojam į kitą pusę.. :D Susirandi, kad ir tik 3 metų senumo darbus, praktiškai visuose dalykuose, turėjo padaryti ir išmokti prieš 3 metus daugiau, nei mes dabar turim. :) O kur šiais metais įstoja, tai išvis grybai, net dvinarį kvadratu sunkiai pakelt moka, tai ką kalbėt, kad išvis jie kažką moka ir gali išmokt.. :D

  2.   Margariux rašo:

    tiesiog viskas priklauso nuo to kaip dėstytojai pasižiūrės į studentus. dar mokykloje, viena mokytoja pradėjo rėkti ant manęs, kad pradėjau skaityti ne tą sakinį ir kad anglų kalbos nesuprantu, ir aš ne iš tų kurie tyli, sakau kodėl jūs rėkiate, o ji atšovė: tai kad su jumis kitaip neina, o aš vėl: "o ar jūs bandėt".. nuo to laiko kažkaip ir mes pasitaisėm ir pati mokytoja kitaip elgėsi, žodžiu visai kita atmosfera buvo.

    ir dar. tie "buvusieji magistrantai, pernai metų" buvo mano grupiokai visi, aš jai ir sakau: "tai kad jie mano grupiokai, tai kaip galite vadinti mus neišprusėliais".. o ji patylėjus sako: "ai tai matosi kad jūs geriau gaudotės negu visi kiti".. kažkaip negražu vistiek. ech.. o svarbiausia ji gal kokiais trim metais už mus vyresnė..

Rašyk komentarą